Autor Admin1
Klikova: 755

Završena je Premijer spin liga BiH za 2021. godinu.

Od prijavljenih 24 takmičara učestvovao je 21 takmičar.

Prva dva kola su se lovila u Širokom Brijegu na rijeci Lištici, gdje je za 2 dana ulovljeno 478 riba, a takmičenje je proteklo bez problema.

Treće i četvrto kolo se lovilo u Brezi na rijeci Stavnji, gdje je ulovljeno 642 ribe za 2 dana takmičenja, koje je također prošlo bez ikakvih problema i primjedbi.

Zadnja dva kola, peto i šesto, lovilo se u Busovači na rijeci Lašvi, gdje je ulovljeno 476 riba za 2 dana takmičenja, koje je proteklo u najboljem redu, i bez problema.

Ukupno za 6 kola lige, ulivljeno je 1596 riba što je dokaz da je takmičenje bilo veoma kvalitetno.

Zahvaljujemo se udruženjima koja su bila domaćini ovogodišnjih takmičenja.

Titulu prvaka BiH osvojio ja Almedin Omerhodžić, SRD Breza, sa plasmanskim zbirom 8, i 166 ulovljenih riba za 6 kola.

Drugo mjesto i titulu vice prvaka BiH osvojio je Sanid Džino, USR Glavatica Jablanica sa 31 plasmanskim poenom i 120 ulovljenih riba.

Treće mjesto osvojio je Igor Krajišnik, SRD Željeznica Istočno Sarajevo sa 40 plasmanskih poena i 90 ulovljenih riba.

Plasman u reprezentaciju još su izborili Branislav Đurić SRD Breza, Ognjen Borovčanin SRD Bistrica Pale i Adnan Milanović iz SRD Vrbas Gornji Vakuf-Uskoplje čestitamo našem predsjedniku udruženja mnogo sreče i uspjeha u daljnjem takmičenju želi ti SRD "VRBAS" Gornji Vakuf - Uskoplje BISTRO.