Copyright 2024 - SRD Vrbas

Održano općinsko takmičenje ulov ribe na plovak na velkom Hadžića jezeru - Ždrimci za kategorije U-14 i U-18

 

 

 Kao svake godine tako i ove godine SRD "VRBAS" Gornji Vakuf - Uskoplje organizovalo je općinsko takmičenje  ulov ribe na plovak na velikom Hadžića jezeru - Ždrimci za kategorije U-14 i U-18. 

 

 

 

 

 U-14 i U-18 na kojem se prijavilo šesnaest takmičara i jedna takmičarka . Nakon prijave takmičara usljedilo je izvlaćenje mjesta te izlazak na stazu i priprema na stazi koje je trajala pola sata  nakon pola sta uslejdilo je takmičenje koje je boilo u dva kruga . Poslje prvog kruga usljedila je pauza od pola sata za rućak te izlazak na stazu i početak drugog kruga u takmičenju.Nakon završetka drugog kruga svi takmičari su ostali na svojim mjestime te je usljedilo vaganje ulova i proglašenje najuspješnih takmičara za ovu godinu .U kategoriji U-14 najuspješniji su

1. Rizvan Denis - 1650.gr

2. Petrović David- 1420.gr

3. Mišić Anel -1140. gr

U katgoriji U-18 najuspješniji ove godine bilisu sljedeći ribolovci našeg društva a tosu

1.Muftić Anes - 1540.gr

2. Čalkić Amer - 1480.gr

3. Šišić Ensar - 690.gr

Nakon proglašenja pobjednika usljedilo je urućivanje nagrada i medalja za najuspješnije ribolovce našeg društva kojima čestitamo. Kako je bilo danas na takmičenju zabilježili smo nekoliko slika 

     

Search

f t g m